ГРАНТОДАВЦІ СПОНСОРИ

ПАРТНЕРСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ

 

AIDSALLIANS

МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ / СНІД в Україні»

провідна професійна організація, яка у співпраці з ключовими громадськими організаціями, Міністерством охорони здоров’я та іншими державними органами веде боротьбу з епідемією ВІЛ / СНІД в Україні, керуючи профілактичними програмами та надаючи якісну технічну підтримку та фінансові ресурси організаціям на місцях. Всі ці зусилля спрямовані на досягнення в країні універсального доступу до комплексних послуг з ВІЛ / СНІД в Україні та ефективної відповіді на епідемію на рівні спільнот на підставі досягнутих результатів і передового досвіду.

AFEW_Ukraine

МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW-Україна)

міжнародна мережа неурядових організацій, метою якої є поліпшення здоров’я уразливих груп населення. Фонд сприяє зміцненню здоров’я уразливих груп та розширенню доступу до послуг охорони громадського здоров’я в області профілактики, лікування та догляду при ВІЛ, туберкульозі, гепатиті С, а також забезпеченню сексуального та репродуктивного здоров’я.

IRF

Міжнародний фонд «Відродження»

розвиває стійке самоорганізоване громадянське суспільство. Самостійно або в партнерстві з іншими організаціями фонд ініціює та реалізує проекти, важливі для соціального та політичного розвитку України.

UNICEF

Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ)

міжнародний надзвичайний фонд допомоги дітям Організації Об’єднаних Націй. Цілі організації включають захист материнства, зменшення дитячої смертності, зупинення поширення ВІЛ / СНІДу та туберкульозу, захист вразливих категорій і сприяння гендерній рівності.

UNODC

Управління ООН з наркотиків і злочинності

управління виступає спів-спонсором Об’єднаної програми ООН з ВІЛ / СНІД з 1999 року і є провідною установою з профілактики ВІЛ / СНІД та догляду для споживачів ін’єкційних наркотиків та осіб, які перебувають в місцях позбавлення волі, в рамках системи ООН. Крім того, Управління відповідає за розробку заходів реалізації відповіді системи ООН на ВІЛ та СНІД, пов’язаної з торгівлею людьми.

UNHCR

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців

в мандат Агентства входить координація міжнародних зусиль по захисту біженців та вирішення їх проблем в усьому світі. Основна мета Агентства – захист прав та добробуту біженців. Агентство прагне зробити так, щоб кожна людина могла реалізувати право на пошук притулку в іншій країні, маючи при цьому можливість повернутися на батьківщину, інтегруватися в місцевому співтоваристві або переселитися в третю країну. В мандат агентства також входить допомога особам без громадянства.

EJAF

СНІД Фонд Елтона Джона

некомерційна організація, заснована британським співаком сером Елтоном Джоном у 1992 році в Лос-Анжелесі (США) і в 1993 році у Великобританії. Є однією з найбільших у світі некомерційних організацій, що займається підтримкою програм з попередження ВІЛ / СНІД.

NETWORKPWLH

ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ

благодійна організація, яка створена ВІЛ-позитивними людьми та реалізує національні й міжнародні програми з надання допомоги людям, які живуть з ВІЛ / СНІД. Один з основних напрямків діяльності – розширення доступу ВІЛ-позитивних людей до лікування, допомоги та підтримки, а також – захист прав людей, яких торкнулася епідемія ВІЛ / СНІД

COALITIONHS

ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій»

спрямований на координацію зусиль, розвиток потенціалу, представництво інтересів ВІЛ-сервісних організацій в Україні, а також впровадження нових технологій з використанням кращих практик, співпраця з міжнародними організаціями, державними структурами.