ЦДП «КОМПАС»

КЦ «ОРІОН»

ЦІМД «ВИЗИТ»

Ком’юніті центр “Оріон”

 

Ком’юніті центр для клієнтів ЧСЧ та РКС напрямків відкрився в 2008 році.

У «Оріоні» проводяться консультації з профілактики ВІЛ / СНІД, вірусних гепатитів, інфекцій, що передаються статевим шляхом і туберкульозу. Соціальні працівники видають клієнтам презервативи, лубриканти, гігієнічні та дезінфекційні засоби та інформаційні матеріали. Тут можна здати швидкі тести на ВІЛ / ІПСШ / вірусні гепатити та отримати направлення до профільного лікаря.

У «Оріоні» працюють психологи, які готові надати необхідну допомогу і підказати, як впоратися з особистісними проблемами. З правовими питаннями допомагає розібратися юрист.

Тут часто проводяться тематичні зустрічі. Співробітники центру організовують профілактичні тренінги за принципом рівний-рівному, які спрямовані на подолання залежностей (в т.ч. алкогольної)

Крім профілактичних послуг клієнти центру можуть отримати цілий ряд додаткових. У «Оріоні» є вільний доступ до інтернету, клієнтів із задоволенням пригостять печивом, чаєм або кавою. Тепле ставлення співробітників і зручне розташування зробили ком’юніті центр безпечним простором для спілкування між представниками цільових груп проекту.

«Оріон» знаходиться в центрі Харкова за адресою вул. Артема, 15 і працює по буднях з 10,00 до 18,00.