orion

Ком’юніті центр для клієнтів ЧСЧ та РКС напрямків відкрився в 2008 році.

У «Оріоні» проводяться консультації з профілактики ВІЛ / СНІД, вірусних гепатитів, інфекцій, що передаються статевим шляхом і туберкульозу. Соціальні працівники видають клієнтам презервативи, лубриканти, гігієнічні та дезінфекційні засоби та інформаційні матеріали. Тут можна здати швидкі тести на ВІЛ / ІПСШ / вірусні гепатити та отримати направлення до профільного лікаря.

У «Оріоні» працюють психологи, які готові надати необхідну допомогу і підказати, як впоратися з особистісними проблемами. З правовими питаннями допомагає розібратися юрист.

Тут часто проводяться тематичні зустрічі. Співробітники центру організовують профілактичні тренінги за принципом рівний-рівному, які спрямовані на подолання залежностей (в т.ч. алкогольної)

Крім профілактичних послуг клієнти центру можуть отримати цілий ряд додаткових. У «Оріоні» є вільний доступ до інтернету, клієнтів із задоволенням пригостять печивом, чаєм або кавою. Тепле ставлення співробітників і зручне розташування зробили ком’юніті центр безпечним простором для спілкування між представниками цільових груп проекту.

Графік роботи
Дні: вівторок-субота
Час: 11:00 – 18:00

Контакти
Адреса: м Харків, вулиця Алчевських, 15 (колишня вул. Артема)