Untitled

Медичний центр здоров’я та краси «Благо» є частиною материнської структури Харківського благодійного фонду «Благо» і створений для допомоги в подоланні наркотичної та алкогольної залежностей, допомоги у вирішенні психологічних і соціальних проблем.

Медичний центр має ліцензію Міністерства охорони здоров’я України щодо надання медичної допомоги та інші необхідні документи.

Всі послуги медичного центру строго конфіденційні, частина з них – анонімні.

Сертифіковані лікарі медичного центру мають кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Наркологія» і більше 10 років досвіду роботи з хворими алкогольної і наркотичної залежностей, включаючи ведення пацієнтів в програмах замісної терапії, проведення детоксикації організму пацієнтів (очищення крові від алкоголю, наркотиків та продуктів їх розпаду).

Медичний персонал вміє точно і безболісно проводити маніпуляції, необхідні пацієнту, в т.ч. у випадках складного доступу до вен. Комфорт в лікуванні є ключовим для персоналу клініки.

Медичний центр працює в тісному контакті з лікувальними установами іншого профілю, а також з наркологічними реабілітаційними центрами.

Більше інформації Ви можете отримати, перейшовши на сайт Медичного центру здоров’я та краси “Благо”: http://narko.kh.ua/

img_0367-1024x683

img_0625-1024x657

img_0773-1024x716

img_0795-1024x683