visit

Центр інтегрованої медичної допомоги «Візит» відкрився в 2014 році. Він розташовується на базі наркологічного диспансеру Фрунзенського та Орджонікідзевського району. У профілактичних цілях співробітники центру видають стерильні шприци, спиртові серветки, лікувальні мазі, презервативи, лубриканти, засоби особистої гігієни. Це робиться для того, щоб знизити можливість передачі ВІЛ, вірусних гепатитів та інфекцій, що передаються статевим шляхом при повторному використанні шприца або сексуальному контакті.

Надання послуг за програмою зменшення шкоди по сусідству з кабінетом нарколога значно збільшує шанси того, що наркозалежний звернеться до медичного фахівця. Клієнти CІН напрямку завдяки швидким тестам можуть за лічені хвилини дізнатися про наявність антитіл, які виробляються при ВІЛ / ІПСШ / вірусних гепатитів.

З грудня 2014 швидке тестування проводиться і в кабінеті нарколога. При позитивних результатах клієнта перенаправляють в СНІД-центр, де проводять додаткове тестування і призначають необхідне лікування. Ми розробили ефективну систему переадресації СІНів до медичних фахівців. Клієнти «Візиту» можуть отримати направлення до дерматовенеролога, хірурга, гінеколога, інфекціоніста.

У центрі працюють досвідчені психологи, які допомагають не тільки наркозалежним, а й членам їхніх родин. Співробітники проводять профілактичні тренінги, які спрямовані як на зниження залежностей, так і на інформування про заходи обережності і надання першої допомоги.

Ми створюємо довірчу атмосферу і намагаємося зробити перебування наших клієнтів в центрі максимально комфортним. Тут можна пограти в нарди, подивитися телевізор, отримати підтримку і поспілкуватися з тими, хто вже позбувся залежності. Все це ми робимо для того, щоб змінити поведінку наркозалежного на більш безпечне і тим самим підвести його до рішення відмовитися від наркотиків. Тим не менш, ми не засуджуємо наших клієнтів. Ми пояснюємо їм, чому важливо відповідально ставитися до власного здоров’я та здоров’я оточуючих.

Графік роботи

Дні       Понеділок  Вівторок-п’ятниця
Час  13: 00-17: 00  10: 00-17: 00

Контакти
Телефон 063 505 71 11
Адреса: провулок Северина Потоцького, 1 (колишній провулок 17 Партз’їзду)