ЛОготип Варианты разные 1439371943_13849552531 1 3

Проект «Соціальний Будинок» – унікальний в Україні. Він об’єднує під одним дахом Центр допомоги дітям вулиць і дітям з асоціальною поведінкою, Військово-патріотичне об’єднання «Динамо», волонтерські та громадські організації. Всі послуги «Соціального будинку» безкоштовні завдяки грантам, спонсорської допомоги та праці волонтерів.

Наша мета – створити місце, в якому мешканці та гості нашого міста зможуть отримувати необхідну допомогу, у якому будуть розвиватися волонтерські та громадські організації, яке стане інкубатором ініціатив людей з активною життєвою позицією.

Головна цінність “Соціального Будинку” – в його відкритій структурі. Об’єднання городян зможуть скористатися ресурсами громадського центру для свого розвитку, фандрайзингу ресурсів у регіон, організації своїх соціальних заходів, надання допомоги людям. Важливо, що ініціативи будуть “приносити” самі городяни, волонтери, тому їх дії будуть максимально наближені до реалій і вирішувати актуальні проблеми.

Активісти і волонтери зможуть безкоштовно користуватися обладнаними 2-3 “вільними” робочими місцями (комп’ютер, безлімітний інтернет, принтер / копір / сканер, телефонний зв’язок) та кімнатами для групової роботи. При необхідності тимчасово (до 3-6 міс.) об’єднання громадян зможуть займати 2 резервні кімнати і використовувати досвід НДО-сусідів для свого розвитку. Так ми зможемо впровадити на базі “Соціального Дому” концепцію “інкубатора” для об’єднань громадян, бажаючих розвиватися.

Об’єднання організацій в одному місці підвищить “стійкість” роботи “Соціального Будинку” в майбутньому – разом легше шукати нові ресурси для поліпшення приміщень, забезпечення комунальних платежів.

Історія створення