ор

«Благо» – харківський міський благодійний фонд (ХМБФ), діяльність якого спрямована на збереження здоров’я, попередження поширення ВІЛ / СНІД, туберкульозу, гепатитів, ІПСШ та інших небезпечних інфекцій, надання медико-соціальної допомоги, пропаганду здорового способу життя та забезпечення благополуччя соціально вразливих груп в місті Харкові.

ХМБФ «Благо» був заснований в листопаді 2005 року ініціативною групою і ось вже 10 років успішно виконує свою місію.

Наша місія – сприяння здоров’ю та соціальному благополуччю суспільства шляхом надання благодійної допомоги вразливим групам населення та популяризації відповідального, толерантного та екологічного способу життя.

Одними з перших напрямків роботи Фонду було створення умов для формування відповідального та здорового способу життя, профілактика та виявлення ВІЛ / СНІД, туберкульозу, вірусних гепатитів, ІПСШ та інших соціально небезпечних інфекційних захворювань серед споживачів ін’єкційних наркотиків (СІН), робітниць комерційного сексу (РКС) і чоловіків, які практикують секс з чоловіками (ЧСЧ).

Через кілька років було відкрито напрям “Діти вулиць”, мета якого поліпшення умов життя вразливих груп дітей та молоді. Робота з молодіжними маргінальними цільовими групами показала, що важливо вчасно знизити вплив вулиці на підлітка, адже саме в юному віці у процесі становлення особистості молоді люди схильні до асоціальної поведінки, яка може накласти негативний відбиток на все життя.

Фонд “Благо” – стабільно працююча компанія, що динамічно розвивається.  Ми працюємо з тими, хто економічно і соціально поза досяжністю основних послуг та підтримки і прагнемо охопити різні групи населення. Цього року у БФ «Благо» відкривається новий напрямок – по роботі з внутрішньо переміщеними особами (ВПО). І ми не зупиняємося на досягнутому, прагнучи знайти нові ефективні шляхи забезпечення благополуччя мешканців регіону.

Завдання Фонду:

  • надання допомоги вразливим групам населення в питаннях здоров’я та соціальної адаптації;
  • реалізація програм з охорони репродуктивного здоров’я, статевого виховання підлітків та молоді;
  • підвищення якості та доступності медичних і соціальних послуг для людей групи ризику;
  • виявлення та профілактика соціально небезпечних інфекцій – ВІЛ, туберкульозу, ІПСШ, гепатитів;
  • надання соціально-психологічної допомоги ВІЛ-інфікованим, хворим на СНІД та членам їх сімей;
  • інформування суспільства про проблематику ВІЛ / СНІД та формування толерантного ставлення громадськості та силових структур до ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД;
  • сприяння розвитку установ, які займаються питаннями здоров’я, участь у наданні медичної допомоги населенню та соціальний супровід людей, які потребують підтримки.

Фонд «Благо» пропагує свою ідею, мету, завдання та діяльність із залученням юридичних і фізичних осіб, у тому числі й іноземних, для її фінансової підтримки. Благодійна діяльність БФ «Благо» є добровільною, безкорисливою і не передбачає прибутку від цієї діяльності.