ЦДП «КОМПАС»

КЦ «ОРІОН»

ЦІМД «ВИЗИТ»

Центр денного перебування “Компас”

 

Центр денного перебування «Компас» відкрився у квітні 2014 року. Це перша ластівка унікального для України проекту «Соціальний дім».

«Компас» – це таке місце, куди приходять діти з малозабезпечених, багатодітних сімей, сироти, випускники інтернатів, підлітки з асоціальною поведінкою. Гості «Компса» можуть прийняти душ, попрати і висушити речі, їх огляне медсестра, з ними поговорить психолог. У центрі є пінг-понг, настільний футбол, цікаві розвиваючі ігри, тому дітлахи завжди знаходять чим себе зайняти.

Соціальні працівники центру допомагають дітям вирішити життєво важливі питання (відновити документи, отримати житло випускникам інтернатів і.т.д.). Співробітники проводять тренінги з профілактики ризикованої поведінки, влаштовують сімейні групові конференції, на яких діти разом з батьками знаходять шляхи вирішення сімейних проблем.

Зовсім скоро в «Компасі» відкриють батьківський клуб, завдання якого допомогти мамам, татам і опікунам знайти спільну мову з дітьми, навчитися їх підтримувати і сприймати такими, якими вони є.

У «Компасі» проводяться кінопокази. З березня працює проект «Відкрий себе» студії “Candela production”, який допоможе дітям подивитися на світ інакше – крізь об’єктив фото і відео камери. Зовсім скоро відкриється IT club, де підлітки будуть абвати навички роботи з комп’ютерними програмами. Співробітники розробляють серію майстер-класів для того, щоб відволікти дітей від вулиці та розвивати їх здібності.

Головна мета, яку ставлять перед собою співробітники «Компаса» допомогти дітям навчитися самостійно справлятися з життєвими труднощами.