укр лого лого укр 4 укр лого 3 лого 7 укр
5 укр лого укр лого 6 укр лого 7 лого укр 6


«Благо» – Харківський благодійний фонд (ХБФ), діяльність якого спрямована на збереження здоров’я, попередження поширення ВІЛ / СНІД, туберкульозу, гепатитів, ІПСШ та інших небезпечних інфекцій, надання медико-соціальної допомоги, пропаганду здорового способу життя та забезпечення благополуччя соціально вразливих груп в місті Харків.

Головний офіс, в якому спочатку були об’єднані всі напрямки, знаходиться за адресою пр-т Московський, 259, 2 поверх.

У листопаді 2008 року БФ «Благо» за фінансової підтримки Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Альянс з ВІЛ / СНІД в Україні» (тепер Альянс громадського здоров’я) отримав в користування Мобільно-консультативну амбулаторію. Робота мобільної амбулаторії включена в програми всіх напрямків. На її базі проводяться консультації психолога, соціальні працівники проводять бесіди на профілактичні теми і поширюють презервативи, лубриканти, медичні препарати, шприці, спиртові серветки та інші засоби.

У квітні 2009 року БФ «Благо» відкрив Сервісний центр «Оріон» для клієнтів напрямків РКС та ЧСЧ. На базі СЦ «Оріон» проводяться тренінги за темами профілактика ВІЛ / ІПСШ-інфікування, безпечна сексуальна поведінка. Клієнти можуть отримати інформаційну та консультаційну допомогу, роздатковий матеріал, пройти експрес-тести на ВІЛ, звернутися до психологів, соціальних працівників.

З квітня 2014 року розпочав своє функціонування проект «Соціальний Будинок». Будь-яка людина або організація можуть використовувати «Соціальний Будинок» для втілення добрих справ.

У лютому 2014 року на базі Наркологічного диспансеру Орджонікідзевського та Фрунзенського районів було відкрито сервісний центр для клієнтів ПІН-напрямку «Візит». У ньому психологи і соціальні працівники надають консультаційні послуги споживачам ін’єкційних наркотиків та людям з найближчого оточення клієнтів. На базі СЦ «Візит» відбувається видача шприців, голок, спиртових серветок, презервативів, гігієнічних засобів, товарів медичного призначення, медичних препаратів. Клієнти можуть отримати направлення до медичних фахівців.

У квітні 2014 року було відкрито Центр екстреної соціальної допомоги дітям «Компас», який став соціальним «містком» між дитиною і державними установами. Важкі підлітки можуть отримати цілий спектр послуг: від санітарно-гігієнічної допомоги та медичного огляду  до послуг психолога і юриста.