ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсних торгів

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсних торгів

300_190_57ac4bc17d3e8

Для ознайомлення серед постачальників

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсних торгів

(далі – „Оголошення”)

 

БО «ХБФ «Благо» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги «Дизельне паливо»

Джерело фінансування закупівлі – Проект «Профілактика ВІЛ/СНІД і туберкульозу серед уразливих груп Харківської області», що фінансується МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Таблиця 1: Опис позицій товарів, за якими буде обрано переможця:

Назва Кількість (л) Період постачання
Лот №1 Дизельне паливо 5000 л (вказати вартість за 1 л, талони) з 15.04.2017 по 31.12.2017

* Вказати термін дії паливних талонів

 

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

Щомісячно або щоквартально з 15 квітня 2017 р. по 31 грудня 2017 р.

 

Зміни цін на товари / послуги протягом періоду постачань:

Переможець конкурсу не може змінювати задекларовані у пропозиції ціни протягом 30 календарних днів  з моменту надання цінової пропозиції. У подальшому можливе змінення цін на товари у межах коливань цін на аналогічні товари на ринку.

Таблиця 2:

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам
Якість, наявність мережі заправок в межах м. Харків не менше 8, що знаходяться в аренді або власності. Сертифікат якості пального, Перелік та адреси АЗС в межах міста Харків
Термін дії паливних талонів Вказати у Конкурсній пропозиції

 

Таблиця 3: Вимоги до постачальника:

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
Право на здійснення підприємницької діяльності Підприємства (ТОВ, ВАТ, ЗАТ, Приватні підприємства тощо):

·        Копія свідоцтва про державну реєстрацію;

·        Виписки/витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб (ЄДР);

·        Свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується).

Конкурсна пропозиція складається з:

 1. Тендерна пропозиція у формі комерційної пропозиції, офіційного листа, іншої форми, якщо така була зазначена у Оголошенні ;
 2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (Табл. 2, Табл. 3).

Підписанням та поданням своєї цінової пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • Учасник ознайомлений         з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php) (додається до Оголошення).
 • участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсних торгівзабороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено, договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням отриманих у постачальника за договором товарів, повернення постачальником відповідних коштів; за наявності збитків — відшкодуванням збитків, завданих Організатору.

 

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з постачальниками Контактна особа, відповідальна за закупівлю Бринзар Владислав Віталійович, асистент керівника, м. Харків, пр-т Московський, 259 тел.: (057) 751-00-27; (099) 972-55-65;  fortempus@gmail.com

 

 

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

 1. Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або кур‘єрською поштою. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

 

 1. Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особи, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).

 

 1. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

 

 1. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

 

 1. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 30 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.

 

 1. Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.

 

 1. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.

 

 1. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

Країна: Україна, індекс: 61044, місто: Харків, пр-т:  Московський, буд. 259, під’їзд: 1-ий, поверх: 2-й.

 

Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з 23.03.2017 р., з 09:00 год. до 07.04.2016р., по 17:00 год. за київським часом.

 

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

«7 квітня»  2017 року, до 17:00 год. за київським часом.

 

Методика обрання переможця конкурсних торгів. . Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

 

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 5 днів. Копії всіх документів за результатами даного конкурсу будуть надсилатись організації-донору на затвердження. Після затвердження останньою вони можуть бути оприлюднені. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою.

 

 

Додаткова інформація

 

Контактна особа, відповідальна за закупівлю Бринзар Владислав Віталійович, тел.: (057) 751-00-27; (096) 814-77-70; fortempus@gmail.com